Přihlásit
0 ks.
Úvodní strana - doexterieru / Předokenní rolety

Předokenní rolety pro každého. Záruka kvality - záruka 24 + 36 měsíců

INTERIÉROVÉ ROLETY NALEZNETE ZDE >>>  

Naše nabídka kalkulačních programů pro předokenní rolety:

box hranatý s úkosem 20°

Předokenní rolety

Tento typ předokenní rolety je určen především pro dodatečnou montáž před okenní rámy nebo fasádu. Navíjecí kazeta je vyrobena z hliníkového plechu a lakována práškovou barvou. Schránka je zakončena hliníkovými bočnicemi. Vodící lišty jsou vyrobeny z extrudovaného hliníku opět s povrchovou úpravou lakováním. Vodící lišty jsou standardně vybaveny těsněním a také jsou standardně dodávány předvrtané. Lamely, neboli roletový pancíř, jsou vyrobeny z hliníkového plechu a vyplněny polyuretanovou pěnou.

box se sítí proti hmyzu   Předokenní rolety se sítí proti hmyzu

Tento typ předokenní rolety je určen především pro dodatečnou montáž před okenní rámy nebo fasádu a je vybavena integrovanou sítí proti hmyzu. Navíjecí kazeta je vyrobena z hliníkového plechu a lakována práškovou barvou. Schránka je zakončena hliníkovými bočnicemi. Vodící lišty jsou vyrobeny z extrudovaného hliníku opět s povrchovou úpravou lakováním. Vodící lišty jsou standardně vybaveny těsněním a také jsou standardně dodávány předvrtané. Lamely, neboli roletový pancíř, jsou vyrobeny z hliníkového plechu a vyplněny polyuretanovou pěnou.

box pro zaomítání

Předokenní rolety pro zaomítání

Tento typ předokenní rolety je určen pro montáž pod omítku, to znamená že se sní počítá již při plánování stavby, a montáž se provádí před omítkou.Při omítání je důležité nezaomítnout revizní klapku rolety , protože by pak nebylo možné provést případnou údržbu nebo opravu. Čelo boxu může být opatřeno heraklitovou deskou. Navíjecí kazeta je vyrobena z hliníkového plechu a lakována práškovou barvou. Schránka je zakončena hliníkovými bočnicemi. Vodící lišty jsou vyrobeny z extrudovaného hliníku opět s povrchovou úpravou lakováním.

box se sítí proti hmyzu

  Předokenní rolety pro zaomítání se sítí

Tento typ předokenní rolety je určen pro montáž pod omítku, to znamená že se sní počítá již při plánování stavby, a montáž se provádí před omítkou a je vybavena integrovanou sítí proti hmyzu. Při omítání je důležité nezaomítnout revizní klapku rolety , protože by pak nebylo možné provést případnou údržbu nebo opravu. Čelo boxu může být opatřeno heraklitovou deskou. Navíjecí kazeta je vyrobena z hliníkového plechu a lakována práškovou barvou. Schránka je zakončena hliníkovými bočnicemi. Vodící lišty jsou vyrobeny z extrudovaného hliníku opět s povrchovou úpravou lakováním.

©1994-2019 Styltex internetový obchodní dům s bytovým textilem