Přihlásit
0 ks.
Zpět do kalkulátoru

Důležité upozornění:

  • maximální rozměr kolejniček je 5,2 m
  • vzorky čel jsou k vidění na Dukelských hrdinů 22, Praha 7
  • barvy čel se nemusí shodovat s všeobecně známými odstíny, barva třešeň je například u každého výrobce trochu v jiném odstínu
  • tzv. surová barva je nenamořené dřevo, které si můžete libovolně doupravit

Druhy čel garnyží a jejich rozměry:

 

název design výška čela šířka čela horní část čela
 garnýž Karla garnýž karla  10 cm  9 mm  30 mm
 garnýž Oldy garnýž oldy  6,5 cm  5 mm  5 mm
 garnýž Deko ganýž deco  7 a 10 cm  9 mm  22 mm
 garnýž Elegance garnýž elegance  9 cm  9 mm  27 mm
 garnýž Bambi garnýž bambi  3,5 cm  30 mm  30 mm
 garnýž Hero garnýž hero  10 cm  17 mm  30 mm
 garnýž Joker garnýž joker  10 cm    
 garnýž Serpentin garnýž serpentin  8 a 10 cm  11 mm  11 mm
 garnýž Vela garnýž vela  10 cm  9 mm  30 mm
 garnýž Sharan garnýž sharan  9 cm  25 cm  24 cm
 garnýž Umbry garnýž umbry  2,8 cm  28 mm  28 mm

Klasifikace a popis garnyží:

Garnýž Sharan

garnýž sharan

Jednoduchá garnýž Sharan z lakovaného dřeva vhodná do dětských pokojů. Vyrábíme přesně na objednanou míru, v délce až do 5 m v jednom kuse. Materiál: dřevo a dřevotříska se zafrézovanou plastovou kolejničkou. Výška krycího prkna: 10 cm. Barva: stříbrno-bílá, stříbrno-žlutá, stříbrno-modrá, stříbrno-zelená, stříbrno-červená (viz.orientační vzorník) Provedení: jedno, dvoj a trojkolejnička. Balení: s jezdci, držáky a montážním materiálem. Možno vybavit systémem MARATHON nebo FLIX.

Garnýž Oldy

garnýž oldy

Velice universální garnýž Oldy jednoduchého tvaru zapadne do každého bytu. Vyrábíme přesně na objednanou míru, v délce až do 5 m v jednom kuse. Materiál: dřevo, kolejnička dřevotříska se zafrézovanou plastovou kolejničkou. Barva: bílá,světlý a tmavý fonýr Provedení: jedno, dvoj a trojkolejnička. Balení: s jezdci, držáky a montážním materiálem. Možno vybavit systémem MARATHON nebo FLIX.

Garnýž Joker

garnýž joker

Garnýž Joker je obdoba garnýže Oldy a stejně tak se hodí pro naprostou většinu bytů. Vyrábíme přesně na objednanou míru, v délce až do 5m v jednom kuse. Materiál: dřevo, kolejnička dřevotříska se zafrézovanou plastovou kolejničkou. Barva: bílá,světlý a tmavý fonýr Provedení: jedno, dvoj a trojkolejnička. Balení:s jezdci, držáky a montážním materiálem. Možno vybavit systémem MARATHON nebo FLIX.

Garnýž Deko

garnýž deko

Garnýž Deko je vhodná pro obýváky či místnosti pro hosty, dá se velice dobře barevně i stylově kombinovat s nábytkem. Vyrábíme přesně na objednanou míru, v délce až do 5 m v jednom kuse. Materiál: dřevo, kolejnička dřevotříska se zafrézovanou plastovou kolejničkou Výška krycího prkna: 7 nebo 10cm Barva: bílá, surová, světlá, světlý dub, třešeň, tmavá, mahagon Provedení: jedno, dvoj a trojkolejnička Balení: s jezdci, držáky a montážním materiálem. Možno vybavit systémem MARATHON nebo FLIX.

Garnýž Serpentin

garnýž serpentin

Zdobná garnýž Serpentin s linií venkovského vzoru je vhodná do ložnic, dětských pokojů a pro rekreační interiéry. Vyrábíme přesně na objednanou míru, v délce až do 5 m v jednom kuse. Materiál: dřevo, kolejnička dřevotříska se zafrézovanou plastovou kolejničkou Výška krycího prkna: 8 nebo 10cm Barva: bílá, surová, světlá, světlý dub, třešeň, tmavá, mahagon Provedení: jedno, dvoj a trojkolejnička Balení: s jezdci, držáky a montážním materiálem. Možno vybavit systémem MARATHON nebo FLIX.

Garnýž Elegance

garnýž elegance

Garnýž Elegance má specifický tvar moderního stylu. Vyrábíme přesně na objednanou míru, v délce až do 5 m v jednom kuse. Materiál: dřevo, kolejnička dřevotříska se zafrézovanou plastovou kolejničkou Barva: bílá, surová, světlá, světlý dub, třešeň, tmavá, mahagon Provedení: jedno, dvoj a trojkolejnička Balení: s jezdci, držáky a montážním materiálem. Možno vybavit systémem MARATHON nebo FLIX.

Garnýž Vela

garnýž vela

Ganrýž Vela je kombinací garnýží Deko a Serpentin. Její nebvyklý tvar může být právě pro Vás ta správná volba pro zpestření interiéru. Vyrábíme přesně na objednanou míru, v délce až do 5m v jednom kuse. Materiál: dřevo, kolejnička dřevotříska se zafrézovanou plastovou kolejničkou Výška krycího prkna: 10cm Barva: bílá, surová, světlá, světlý dub, třešeň, tmavá, mahagon Provedení: jedno, dvoj a trojkolejnička Balení: s jezdci, držáky a montážním materiálem. Možno vybavit systémem MARATHON nebo FLIX.

Garnýž Karla

garnýž karla

Garnýž Karla je variací garnýže Vela doplněné o výraznější prostřední linii. Vyrábíme přesně na objednanou míru, v délce až do 5m v jednom kuse. Materiál: dřevo, kolejnička dřevotříska se zafrézovanou plastovou kolejničkou Výška krycího prkna: 10cm Barva: bílá, surová, světlá, světlý dub, třešeň, tmavá, mahagon Provedení: jedno, dvoj a trojkolejnička Balení: s jezdci, držáky a montážním materiálem. Možno vybavit systémem MARATHON nebo FLIX.

Garnýž Hero

garnýž hero

Vážně působící garnýž Hero je vhodná pro kanceláře a v tmavé barvě i pro místnosti se starožitným nábytkem. Vyrábíme přesně na objednanou míru, v délce až do 5 m v jednom kuse. Materiál: dřevo, kolejnička dřevotříska se zafrézovanou plastovou kolejničkou Výška krycího prkna: 10 cm Barva: bílá, světlý dub, tmavá Provedení: jedno, dvoj a trojkolejnička Balení: s jezdci, držáky a montážním materiálem. Možno vybavit systémem MARATHON nebo FLIX.

Garnýž Bambi

garnýž bambi

Jednoduchá úzká garnýž Bambi čtvercového oblého profilu se hodí pro obývací místnosti a pokoje. Vyrábíme přesně na objednanou míru, v délce až do 5 m v jednom kuse. Materiál: dřevo, kolejnička dřevotříska se zafrézovanou plastovou kolejničkou Barva: bílá, surová, světlá, třešeň, tmavá Provedení: jedno, dvoj a trojkolejnička Balení: s jezdci, držáky a montážním materiálem. Možno vybavit systémem MARATHON nebo FLIX.

Garnýž Umbri

umbry

Garnýž Umbri z kulatiny je základem každého moderního pokoje. Vyrábíme přesně na objednanou míru, v délce až do 5 m v jednom kuse. Materiál: dřevo, kolejnička dřevotříska se zafrézovanou plastovou kolejničkou Barva: bílá, surová, světlá, třešeň, tmavá Provedení: jedno, dvoj a trojkolejnička Balení: s jezdci, držáky a montážním materiálem. Možno vybavit systémem MARATHON nebo FLIX.

Kolejnička použitá v garnyži:

- Systém flix je opatřen samostatnými hliníkovými kolejničkami, které na sebe nejsou navzájem závislé. Doporučujeme přečíst článek o systému flix.

 

spodní pohled na systém flix

©1994-2024 Styltex internetový obchodní dům s bytovým textilem